Naši Lektori

Patrik Pauko

Náš Happy Business Element a dlhoročný lektor. Viac ako 20 rokov sa profesionálne venujem vzdelávaniu ľudí. Táto práca ma priviedla k poznaniu, že okrem zamerania sa na vedomosti a zručnosti je potrebné robiť zmenu aj na úrovni presvedčení, či postojov. Práve tie sú výrazným akcelerátorom úspechu.  Je pre mňa úžasne zaujímavé skúšať si rôzne techniky a experimentovať v bežnom živote. Je neuveriteľné uvedomovať si súvislosti a odhaľovať pestrosť a zákonitosti sveta, ktorý sme sa naučili ignorovať. Verím, že je dôležité prinášať toto poznanie aj do biznisu. Práve tieto informácie a zážitky prinášajú mnohým poznanie a slobodu do pracovného života. Vďaka väčšej vnímavosti a vedomému žitiu to prinesie ich šťastie a tým aj šťastnejší biznis.  

Lucia Ondrejkovič Obenau

Bábkoherečka s láskou k zážitkovému vzdelávaniu. Baví a napĺňa ma práca na rozvoji seba samej   i ostatných. Moje začiatky na poli profesionálneho vzdelávania boli pri tzv. mäkkých zručnostiach. Dnes milujem prácu    so zážitkami prinášajúcimi emócie, ktorých spracovávanie i dospelému človeku pomôže vytvoriť priestor na rozvoj. Moja cesta vedie i cez brázdu zážitkovej práce s rôznymi systémami, v ktorých sa ľudia nachádzajú, v ktorých si potrebujú utriasť a ujasniť svoje miesto a podporiť tok energie správnym smerom.  Spôsob, ktorým pracujem, pomáha získať pohľad na veci také aké sú, zmeniť, či podporiť uhol pohľadu, zažiť pozitívnu zmenu.  

Katarína Štrbáková

Fyzioterapeut a certifikovaný inštruktor. Vyštudovala som herectvo v Bratislave, tanec  v Londýne a fyzioterapiu, ktorá mi učarovala natoľko, že sa jej venujem naplno. Ako jediná na Slovensku som certifikovanou inštruktorkou cvičenia GYROTONIC® a GYROKINESIS®. Venujem sa najmä rehabilitácií a s pomocou tejto jedinečnej metodiky učím správne držanie tela, správny pohyb a medzi mojich klientov patria nielen ľudia so sedavou prácou, ale aj tanečníci, športovci, klienti po úrazoch a pred a po operáciách. Okrem pohybovej stránky sa venujem aj psychosomatike, aromaterapii  a sofioterapii.  

Petra Pálfyová

Senior tréner s vášňou pre spoznanie pravého ja. Sokrates povedal, že najmúdrejší výrok je "Spoznaj seba samého". Pri mojej ceste vedením tréningov a školení sa mi zdá, že skutočne najväčším problémom je, keď človek nerozumie sám sebe, keď sa sám nepozná. Vtedy je ťažké žiť sám so sebou, nehovoriac o komunikácii s ostatnými. Preto všetko, čo robím, sa snaží napomôcť vidieť viac do seba. Baví ma a neskutočne napĺňa vytvoriť prostredie, kde ľudia môžu byť sami sebou. Robím to najmä na skupinových tréningoch, v nevšedných zážitkoch a podmienkach. Je mi cťou a potešením sprevádzať ľudí k nim samým, a tým k lepšiemu pôžitku zo života.

Alexandra Kuročková

Learning & Development, Senior tréner. Venujem sa profesionálne rozvoju ľudí už viac ako 15 rokov prostredníctvom zážitkového vzdelávania a koučingu. Cítim radosť zakaždým, keď vstupujem do tajomstva človeka, ktorý mi dovolí prejsť s ním kúsok cesty spoločne. Stávam sa tak súčasťou príbehu, tak, ako sa mnohí ľudia stali súčasťou toho môjho. Ctím    si individualitu vlastnú i každého človeka a preto ma moje osobné hľadanie riešení problémov priviedlo k metódam, ktoré ich rešpektujú a zároveň sa snažia byť v súlade s prírodou a prirodzenosťou každého jedného. Rada budem zdieľať, čo som sa na svojej ceste naučila, zároveň je pre mňa dôležité podporovať ľudí okolo mňa ísť svojou vlastnou cestou a objaviť to najlepšie pre nich.  

Lenka Osičková

Senior tréner z tímu People Elements Ako tréner soft skills kurzov som začala  pôsobiť ešte počas štúdia psychológie. Keďže som ako študent mala pocit, že na odovzdávanie skúseností mám ešte málo tých vlastných, po ukončení školy som sa zamestnala a pracovala ako špecialista, manažér vzdelávania a neskôr manažér nákupu vo viacerých spoločnostiach. Posledných 5 rokov sa venujem opäť vzdelávaniu dospelých. Mojou srdcovkou je Horse Kouching, pri ktorom spolupracujem aj s mojou kobylkou Giny. Prinášam „všedné“ témy poňaté nevšedným spôsobom a teším sa, ako sa na ne pozrieme spoločne.  

Alexandra Jakubová

Senior tréner. Od detstva som zvedavý človek, ktorý veľa číta a zbiera informácie. Veľa týchto informácií využijem pri svojej práci lektora, ktorú robím už 13 rokov. Rada sa stretávam s ľuďmi, diskutujem s nimi na rôzne témy a som šťastná, keď sa odo mňa niečo naučia. Pravdaže aj ja od nich. Dobrá komunikácia medzi ľuďmi je základ kvalitných medziľudských vzťahov. Ak by ľudia vedeli dobre komunikovať, dávať si konštruktívnu spätnú väzbu, nebolo by toľko konfliktov a nepríjemných konfrontácií. Na svojich tréningoch rada používam rôzne vzdelávacie techniky a hry, pri ktorých sa nielen zabavíme, ale dozvieme sa o sebe nové veci. Mojím cieľom je otvárať myseľ ľudí novým poznatkom a postojom. Verím, že  vzdelávanie a osobný rozvoj zvyšuje kvalitu života jednotlivcov aj celej spoločnosti.