Naši Lektori

Patrik Pauko

Náš Happy Business Element a dlhoročný lektor. Viac ako 20 rokov sa profesionálne venujem vzdelávaniu ľudí. Táto práca ma priviedla k poznaniu, že okrem zamerania sa na vedomosti a zručnosti je potrebné robiť zmenu aj na úrovni presvedčení, či postojov. Práve tie sú výrazným akcelerátorom úspechu.  Je pre mňa úžasne zaujímavé skúšať si rôzne techniky a experimentovať v bežnom živote. Je neuveriteľné uvedomovať si súvislosti a odhaľovať pestrosť a zákonitosti sveta, ktorý sme sa naučili ignorovať. Verím, že je dôležité prinášať toto poznanie aj do biznisu. Práve tieto informácie a zážitky prinášajú mnohým poznanie a slobodu do pracovného života. Vďaka väčšej vnímavosti a vedomému žitiu to prinesie ich šťastie a tým aj šťastnejší biznis.  

Katarína Štrbáková

Fyzioterapeut a certifikovaný inštruktor. Vyštudovala som herectvo v Bratislave, tanec  v Londýne a fyzioterapiu, ktorá mi učarovala natoľko, že sa jej venujem naplno. Ako jediná na Slovensku som certifikovanou inštruktorkou cvičenia GYROTONIC® a GYROKINESIS®. Venujem sa najmä rehabilitácií a s pomocou tejto jedinečnej metodiky učím správne držanie tela, správny pohyb a medzi mojich klientov patria nielen ľudia so sedavou prácou, ale aj tanečníci, športovci, klienti po úrazoch a pred a po operáciách. Okrem pohybovej stránky sa venujem aj psychosomatike, aromaterapii  a sofioterapii.  

Petra Pálfyová

Senior tréner s vášňou pre spoznanie pravého ja. Sokrates povedal, že najmúdrejší výrok je "Spoznaj seba samého". Pri mojej ceste vedením tréningov a školení sa mi zdá, že skutočne najväčším problémom je, keď človek nerozumie sám sebe, keď sa sám nepozná. Vtedy je ťažké žiť sám so sebou, nehovoriac o komunikácii s ostatnými. Preto všetko, čo robím, sa snaží napomôcť vidieť viac do seba. Baví ma a neskutočne napĺňa vytvoriť prostredie, kde ľudia môžu byť sami sebou. Robím to najmä na skupinových tréningoch, v nevšedných zážitkoch a podmienkach. Je mi cťou a potešením sprevádzať ľudí k nim samým, a tým k lepšiemu pôžitku zo života.

Alexandra Kuročková

Learning & Development, Senior tréner. Venujem sa profesionálne rozvoju ľudí už viac ako 15 rokov prostredníctvom zážitkového vzdelávania a koučingu. Cítim radosť zakaždým, keď vstupujem do tajomstva človeka, ktorý mi dovolí prejsť s ním kúsok cesty spoločne. Stávam sa tak súčasťou príbehu, tak, ako sa mnohí ľudia stali súčasťou toho môjho. Ctím    si individualitu vlastnú i každého človeka a preto ma moje osobné hľadanie riešení problémov priviedlo k metódam, ktoré ich rešpektujú a zároveň sa snažia byť v súlade s prírodou a prirodzenosťou každého jedného. Rada budem zdieľať, čo som sa na svojej ceste naučila, zároveň je pre mňa dôležité podporovať ľudí okolo mňa ísť svojou vlastnou cestou a objaviť to najlepšie pre nich.  

Lucia Ondrejkovič Obenau

Bábkoherečka s láskou k zážitkovému vzdelávaniu. Baví a napĺňa ma práca na rozvoji seba samej   i ostatných. Moje začiatky na poli profesionálneho vzdelávania boli pri tzv. mäkkých zručnostiach. Dnes milujem prácu    so zážitkami prinášajúcimi emócie, ktorých spracovávanie i dospelému človeku pomôže vytvoriť priestor na rozvoj. Moja cesta vedie i cez brázdu zážitkovej práce s rôznymi systémami, v ktorých sa ľudia nachádzajú, v ktorých si potrebujú utriasť a ujasniť svoje miesto a podporiť tok energie správnym smerom.  Spôsob, ktorým pracujem, pomáha získať pohľad na veci také aké sú, zmeniť, či podporiť uhol pohľadu, zažiť pozitívnu zmenu.  

Petra Christophoryová

Okrášľujem svet. Podporujem vašu jedinečnosť a ponúkam vám príležitosť vyjadriť sa. Zaujíma ma vnútorný svet ľudí a baví ma poznávať to, čo sa stane, keď sa viaceré svety stretnú. Stále viac ma fascinuje múdrosť môjho ženského tela a to, čoho je schopné. Aj preto  sa venujem témam ženskej cesty životom a o svoje skúsenosti sa delím na individuálnych i skupinových stretnutiach. Cez moje tvorivé aktivity sa prejavuje moja vášeň a dôvera v život. Združujem ich pod značkou Petra Christo – Rozkvitni. Svojou prácou podporujem „tvorenie srdcom“ a zážitok z procesu tvorenia, nielen zacielenie na výkon a výsledný produkt. Je mi vlastné vnímať autenticitu človeka a podporovať jej rozvoj.  

Michala Bednáriková

Športová psychologička Vidieť ľudí, ktorí robia to, čo milujú a sú v tom dobrí je pre mňa zážitkom. Môcť im pomáhať na ceste prekonávania vlastných limitov a napĺňania svojich túžob je pre mňa splneným snom. Šport mi je blízky nie len ako divákovi. Priniesol a verím, že ešte mi aj prinesie mnohé nezabudnuteľné okamihy, či na skale, lyžiach, bajku alebo surfe. Na vlastnej koži viem, aké najrôznejšie emócie sa pri športe dokážu objaviť. Verím, že telo robí to, čo si hlava myslí a cíti, preto je naša myseľ niekedy naším najväčším protivníkom, no môže byť rovnako naším najväčším priateľom na ceste rozvoja. Práca v oblasti športovej psychológie kombinuje moje profesijné a osobné záujmy a je mojím pomaly sa napĺňajúcim snom.