Úspešne sa adaptujme na zmeny

Nahrávam Udalosti
Nahrávam Udalosti
  • Táto udalosť už prebehla.

Lektor: Patrik Pauko

Nestálosť prostredia a doby, v ktorej aktuálne žijeme nám prináša množstvo zmien, s ktorými sa potrebujeme vyrovnávať. Väčšinu z tých, ktoré neiniciujeme vnímame, ako vysávačov našej energie, rýchlo vieme identifikovať ich slabiny a sú skvelou príležitosť na sťažovanie sa. Čo z toho nám pomáha, keď to tak často robíme? To ako sa postaviť k prichádzajúcim zmenám, ako sa s nimi efektívne vyrovnávať, a nástroje, ktoré nám pomáhajú zmeny zavádzať do nášho života, to všetko budú témy, ktorým sa budeme spoločne venovať na našom virtuálnom kurze.

Na kurze sa dozviete:

  • Vysvetlíme si, ako reagujeme na zmeny a prečo je to tak
  • Ukážeme si, čo nám pomáha prijímať zmeny, ktoré inicioval niekto iný. Dokonca, si ukážeme, kde môže byť ukrytá naša motivácia pre zapájanie sa do takýchto zmien.
  • Odnesiete si aj praktické tipy, ako zavádzať zmeny do svojho života.

Patrik Pauko je lektor, kouč a mentor. Vyše 20 rokov rozvíja jednotlivcov a tímy.

Po prihlásení na kurz a zaplatení účastníckeho poplatku vám najneskôr 12 hodín pred začiatkom pošleme pozvánku s prihlasovacím linkom, prostredníctvom ktorého sa môžete zúčastniť webináru.

Po otvorení stránky Vám ZOOM ponúkne možnosť stiahnuť si aplikáciu. Odporúčame Vám si ju nainštalovať, aby ste mohli hlasovať počas kurzu a vidieť výsledky hlasovaní.Páči sa Vám tento kurz? Zdieľajte ho:


Čas & dátum:
11. júna 2020, 15:00 - 16:30
Lektor:
Patrik Pauko
Cena:
15 €
Kategórie kurzu:
, , , , , , , , , ,

Organizátor

Monika Rypáková
Telefón: 0901 701 087
E-mail:

    Aké ďalšie témy môžeme pre vás pripraviť?

    Odoslaním formulára súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.