Náš prístup

Pýtate sa, prečo sa inšpirovať práve s nami a s GetINspired?

 

Sme tím profesionálov z rôznych oblastí, ktorých spája pod jednou strechou vzdelávacia spoločnosť People Elements. Tá dlhoročne prináša rozvoj v mäkkých a manažérskych zručnostiach zamestnancom firiem a zároveň Vám, všetkým jednotlivcom, prinášala kurzy osobnostného rozvoja pod značkou Osobnostný Rozvoj.

Od našich začiatkov je to už 10 rokov, preto sme sa rozhodli celý koncept trošku oživiť, osviežiť a prispôsobiť Vašim potrebám dnes. Rozhodli sme sa spojiť naše skúsenosti z pracovného a osobnostného rozvoja a v tomto momente vzniklo GetINspired.

Našu vášeň v inšpirovanie a sprevádzanie ostatných na ceste pracovného i osobnostného rozvoja Vám teraz odovzdávame v 3-hodinových workshopoch zameraných na najrôznejšie témy. Nájdete u nás niečo k svojej práci, k svojim vzťahom, k sebapoznaniu, ale i k lepšimu zdraviu a k mnohým iným aspektom svojich životov. Cez vlastné presvedčenia, životné skúsenosti a osobné príbehy Vám ponúkame rôznorodé nástroje pre nájdenie vnútornej slobody, rovnováhy a žitie vedomého a aktívneho života. Pozrite si, v akých témach sa s nami môžete aktuálne inšpirovať.

Stále môžete urobiť niečo pre seba a prihlásiť sa na workshop ako jednotlivec (samoplatca). GetINspired je tu však pre Vás aj ako zamestnanecký benefit. Ak ste medzi partnerskými spoločnosťami nenašli svojho zamestnávateľa, dajte mu o nás vedieť a na ďalší kurz Vám už možno zabezpečí miesto on.

A keďže to firemné vzdelávanie stále neopúšťame, GetINspired Vám prinesieme aj priamo do firmy, ale o tom už viac tu.

Veríme, že naše kurzy budú pre vás rovnako obohacujúce ako sú pre nás.

 

Tešíme sa na vás.

Tím People Elements